Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
Taraftar Paketi Kampanyası !


Takımınızın maçlarını HD kalitesinde izleyin

Spor Toto Süper Lig’de tuttuğunuz takımın tüm karşılaşmaları, takımının UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Serie A, Ligue 1, Euroleague, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve spora dair çok daha fazlası

En Keyifli Spor Programları

BeIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, Interaktif gibi tüm spor tutkunları için analizler, farklı yorumlar ve eğlence bu pakette.

Dilediğin Yerde Spor Keyfi

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden takımınızın Spor Toto Süper Toto Süper Lig dahil tüm canlı maçlarını ve spor programlarını web, cep ve tabletten “Dilediğin Yerde” izleme imkanı !

Eğlencenin adresi

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY

  • HD için
    Ek Ücret Yok

  • Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kredi Kartına Özel
Taraftar Paketi (Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor)
(12 Ay Boyunca)
79 TL/AY

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler !

  • İlk ay Yıldız Dolu paket hediye!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanya Detayları


  • İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.
  • Taraftar Paketi kapsamında Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar Paketleri bulunmaktadır.
  • Kampanya yeni müşterilere özel 15 ay kullanım sözü ile ilk 3 ay 79 TL kalan aylar 109TL’dir.
  • Veri İşleme ve paylaşma izni ile Yıldız Dolu Paketi 1 Ay Hediye!
  • Taraftar paketi kampanyası kapsamında seçilen takımın UEFA Şampiyonlar Ligi / UEFA Avrupa Ligi maçları ile bu liglere ait diğer yabancı takım maçlarını da seyredebileceklerdir. Fakat seçilen takım dışında olan Türk takımlarının maçlarını seyredemeyeceklerdir.


Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 12 ay kullanım sözlü Beşiktaş Taraftar paketi, Fenerbahçe Taraftar paketi, Galatasaray Taraftar paketi ve Trabzonspor Taraftar paketi için geçerlidir. Taraftar paketi sadece yeni üyeliklerde 3 Mart 2019 tarihine kadar kredi kartı ile ayda 79 TL’dir. Taraftar paketi ile Ailenin Yıldızı paketine ilave olarak kendi takımınızın Süper Toto Süper Lig maçlarını  izleyebilirsiniz. Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Spor Toto Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

KURULUM


Kampanya kapsamında Taraftar paketi 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 155 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

 Veri işleme ve paylaşım izni kapsamında verilen hediyeler hakkında: Hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde; Online İşlemler Merkezi’nden veya 0212 473 73 73 no’lu Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak hizmetlere, kampanyalara, projelere yönelik servis, avantaj, tekliflerin oluşturulabilmesi ve size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kişisel verilerinizin Digiturk, yani Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. ve Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş. tarafından veri işleme amacı geçerli olduğu sürece işlenmesine ve Digiturk’ün diğer grup şirketleri, temsilcileri, çözüm ortakları, taşeronları, anlaşmalı olduğu Pazar araştırma şirketleri ve bunun gibi diğer üçüncü kişilere aktarılmasına ve bu kişiler tarafından işlenmesine izin vermeniz gerekmektedir.

UYDU ALICI


Yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.
 

İZMİR DİGİTURK

 

 

Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …