Genel Menu
:: Digiturk Kampanyaları
:: Bein Sports Kampanyaları
:: Digiturk Paketleri
:: Digiturk İnternet Paketleri
:: Digiturk HD
:: Digiturk Plus
:: Digiturk Bein Connect
:: Digiturk 4K
:: Digiturk Fatura
:: Digiturk Kumanda
:: Digiturk Teknik Destek
:: Digiturk Avantaj Paketi
:: Digiturk Bein Media
:: Digiturk Taşınma
:: İzmir Digiturk
:: Digiturk Yetkili Bayi
:: Digiturk Yetkili Servis
:: Faturasız Digiturk
:: Online Basvuru
 

 

 
 

Çözüm Ortağımız Olun...
 
Ailenin Yıldızı Kampanyası !

 Kampanya Detayları


  • 15 ay taahhüt vermeniz durumunda İlk 3 ay tek fiyat, ayda sadece 19 TL!
  • Kalan aylar taahhütlü paket fiyatına göre ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamında aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir.
  • 3 Ay Filmin Yıldızı & Dizi veya 3 Ay Taraftar Paketi Hediye.
  • 15 ay taahhüt ile Eutelsat ve Turksat uydularında geçerlidir.

Altyazı Seçenekleri

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketinde bulunan film ve dizileri dilerseniz orijinal dilde dilerseniz Türkçe dublaj izleyin.

Altyazı Seçenekleri

Dilediğin Yerde İzle

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketine üye olmanız durumunda beINConnect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!

HD Kanalları Ek Ücret Ödemeden İzleyin

24 Ay Taahhüte Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti


Ailenin Yıldızı Kredi Kartlı Kampanya - Ayda 29 TL

Ailenin Yıldızı Kredi Kartı Kampanyası

Paket Kredi Kartlı 12 Ay Taksitli Fiyat Toplam Fiyat
Ailenin Yıldızı 29 TL/Ay 348 TL
     
     

 

İlk 3 ay Taraftar Paketi veya 3 Film Dizi Paketi ve sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi hediye!

Bu Kampanyada Neler İzleyebilirim?

Belgesel ve Çocuk Kanalları

Her yaşta çocuğun keyifle izleyebileceği kanallar ve tüm dünyada en çok izlenen kaliteli belgesel kanalları. (Nickelodeon, NickJr., Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Cartoon Network, Discovery Kanalları ve bir çok belgesel kanalı..)

 

Spor Kanalları

S Sports kanalında tüm heyecanıyla İngiltere Premier Ligi, NBA, Formula 1 yayınları, TFF 1. Lig karşılaşmaları ve daha birçok spor içeriğinin yerli ve yabancı spor kanalları

 

beIN Eğlence Kanalları

beIN Movies Stars ile dünyaca ünlü yıldızların olduğu yapımlar, beIN Series Comedy ile bol kahkahalı sitcomlar Digiturk Ailenin Yıldızı Paketiyle evinizde.

 

Dilediğin Yerde İzle

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi’ne üye olmanız durumunda beINConnect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!

HD Kanalları Ek Ücret Ödemeden İzleyin

24 Ay Taahhüte Ücretsiz Teknik Servis Hizmeti


Digitürk Kurulum


Ailenin Yıldızı Paketine 12 ay taahhütle başvurmanız durumunda aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. 80’lik-90’lık Çanak anten ile dış kurulumunuz bulunmuyorsa; Hizmet bedeli olarak Digiturk’e ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk Yetkili Servisine tek seferde 95 TL ödeyerek dış kurulumunuzu yaptırabilirsiniz.

20m kablo kurulum hizmetine dahildir. Belediye merkezi dışındaki kurulum hizmetleri için yol bedeli yetkili servis tarafından kurulum sırasında alınır.

Digiturk Uydu Alıcısı


Uydu alıcınız digiturk tarafından abonelik süreniz boyunca kullanıma verilmektedir. Size verilen uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır. Arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcısı ile değiştirilir.

Digiturk Hediye Paket Hakkında


İlk ay hediye Digitürk Sporun Yıldızı Paketi’nden yararlanmak için; Digiturk Ailenin Yıldız’ı abonesi olduğunuz tarihten sonraki 15 gün içerisinde Digiturk Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Digitürk Online İşlemler’den kişisel veri işleme ve paylaşım iznine onay vermeniz gerekmektedir. Onay vermeniz durumunda size daha iyi hizmet sağlanabilmesi amacıyla Digiturk tarafından hizmet, kampanya ve projelere yönelik avantaj ve tekliflerin sizlere iletilmesine izin vermiş olursunuz.

Ayrıntılar


Kampanya 03.03.2018 tarihine kadar geçerlidir. Yukarıda belirtilen Aile Paketi fiyatları Kredi Kartınıza dilerseniz 12 aylık toplam bedeli tek çekim olarak veya anlaşmalı bankaların(Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank) kredi kartlarına 12 ay taksitle ödenebilir.Üyeliğinizin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri Kurumuna uygun bir şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat Uydusu üzerinden yapılan Digiturk Ailenin Yıldızı Paketine 24 ay taahhüt verilmesi halinde, bu süre boyunca kurulum yapılan adrese eve teknik servis hizmeti(malzeme hariç) ücretsiz olarak verilecektir. İlk ay hediye Sporun Yıldızı Paketinden yararlanmak için abone olduktan 15 gün içerisinde Digiturk’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Aile Paketi 12 ay boyunca ayda 22 TL tarifesi Kredi kartı kampanyası için geçerlidir. 12 ay kullanım sözü vermeniz durumunda belirtilen toplam bedel tek çekim olarak ödenebilir. Taksit özelliği olan Garanti, İş Bankası, HSBC, QNB Finansbank, Yapı Kredi, Akbank kredi kartlarıyla da 12 taksit olarak ödenebilir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. beINConnecti kullanabilmeniz için internete bağlı olmanız gerekmektedir. Türkiye sınırları içerisinde internete bağlı akıllı telefonunuzdan, tabletten, bilgisayar veya laptopunuzdan beINCONNECT’te bulunan içerikleri(Paketiniz Dahilinde) hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. BeinCONNECT’te bulunan binlerce film, dizi ve kanalları izleyebilmek için AppStore veya Android’den uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. BeinCONNECT hizmeti için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı kendi internet kotanızdan düşer.

 

İZMİR DİGİTURK

 

Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …